Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Chcesz sprawdzić, jak zamówić catering dla firm? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Warsztaty, sympozjum albo ważne negocjacje biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo niechybnie w końcu stanie przed problemem przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego gości. Jeżeli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się ogromne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering firmowy – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Konferencje i kursy biznesowe to eventy, które przeciętnie trwają po 5-7 godzin, w wielu przypadkach także przez 3-4 dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny program prelekcji, między którymi zaplanowane są zazwyczaj trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie sycącego obiadu w okolicznej jadłodajni. Stąd tak ważne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie ubrania czy dłoni. W ramach oferty cateringu dla firm dostarczane są również urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Dlaczego powinno się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest bardzo istotna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach intensywnego skupienia. Co więcej jest to także możliwość nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w luźnej atmosferze problemów omawianych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych sympozjów lub płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w spożywczaku bądź przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator pomyślał też o dobrym samopoczuciu uczestników.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved