Panoramy sferyczne i wirtualne spacery zleć fotografowi Google

Szukasz profesjonalnego doradztwa rekomendowanego fotografa Google? Wejdź na www.fotografsv.pl.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, wskazane jest zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Aby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy źle wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego usług i może to być początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też często dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, przygotować materiały na inne serwisy takie jak YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo reklamować się szczególnym logo, które informuje, iż ma on odpowiednie kwalifikacje i jest zawodowcem w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved