Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Więcej szczegółów o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Jedziesz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu czy autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czy opłaca się korzystać z jego oferty?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking świadczy też bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – ekspresowo i bez trudności, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Innym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved