Profesjonalne sprzątanie grobów

Oblicze pomników zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli montaż ławeczek lub doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które musimy opłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – kiedy decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 zł. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, a najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Kontakt z nami:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved