Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Chcesz zlecić projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków? Zajrzyj w to miejsce.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved