Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Biuro projektów oferuje obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a następnie aktywnie nadzorować zaawansowanie robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Interesują Cię ciekawe, nieszablonowe projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle wielu budynków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a równolegle po prostu wygodny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z współczesnymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i budynków publicznych czy wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty, kawiarnie czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb klienta. Nasza pracownia architektoniczna może także rozplanować funkcjonalne i pojemne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved