Smaczne i piękne dania – dlaczego warto zamówić catering na wesele

Chcesz poznać więcej informacji o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie? Skieruj się na lastrada.pl.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, wesela lub chrzciny, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskich krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, w których uczestniczy nieraz blisko sto osób. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę wymyślić menu, a potem naszykować oraz zaserwować potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa może trwać kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się ogromny popyt na catering weselny.

Catering weselny – wyśmienite posiłki, które zachwyci gości

Organizowanie przyjęcia weselnego to wielki stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na układanie listy gości, wybór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń oraz szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości trunków i przekąsek serwowanych w trakcie imprezy, a co istotne – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy stole. Obiad na imprezie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, aby stoły były cudownie ozdobione i prawidłowo nakryte, potrawy były smakowite i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także aby obsługa w profesjonalny sposób podawała gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, kelnerów oraz kucharzy, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering weselny – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi normami, tak w sferze zabaw dla gości, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowane uprzednio menu oferowanych dań głównych, przekąsek oraz trunków zgodnych z estetyką wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający może więc osobiście skompilować kartę dań z proponowanych potraw. Wypada jednak zaznaczyć, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę zamawiającego decydują się na przyrządzenie indywidualnych zestawów dań.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved