Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Chcesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie wdrożenia WooCommerce? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Posiadasz firmę i planujesz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – zalety tej wtyczki

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada sporo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do większego kręgu odbiorców. Dzięki użyciu dedykowanych wtyczek zwiększa się również funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i zaoferować klientom wykonanie przelewów za zamówienie między innymi przez DotPay.pl bądź PayU.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluację sprzedaży (opracowanie rozmaitego typu statystyk) oraz podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz specjaliście

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić specjalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o wykorzystanie wyłącznie wypróbowanych, koniecznych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed atakami hakerskimi. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą również blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować poradniki i recenzje oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved