Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Potrzebujesz zobaczyć, kto wykonuje wirtualny spacer 3D? Koniecznie zajrzyj tu.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa bądź nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to ciekawy element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Jak wygląda wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery publikuje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Czy warto aktywować wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Możemy również pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet dentystyczny czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved