Wizytówka firmy w Mapach Google najlepiej z wirtualnym spacerem

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z obowiązkowych punktów promocji marki w sieci. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje świetny sposób, aby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych marek, przedsiębiorstw lub usług. Jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, trzeba zrealizować kilka kolejnych działań, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google stosownej prezentacji firmy, adresu strony internetowej firmy, dodanie estetycznych fotografii oraz wszelkich aktualnych informacji. Istnieje również inna bardzo dobra metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, gdyż nadal mało firm ją używa. To wirtualny spacer po firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasz lokal lub biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Wciąż jednak niewiele firm postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma sporo atutów i jest skutecznym sposobem na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy kliniki, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved