Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Więcej o ofercie parkingu Balice na pandaparking.pl

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved