Jaki kask na motor

Zobacz, gdzie zamówić kaskowi na motor.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie ekspedycje – kask to przymusowy element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli który? / Dobry kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto wybrać kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, który jak najlepiej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są różne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa stworzona jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – właśnie dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w najwyższym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to kapitalna marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym materiałom są wybitnie lekkie, a zarazem nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Kontakt z nami:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved