Oferta polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

Poznaj ofertę producenta oświetlenia dla automotive i mobility na https://tinyurl.com/2kxo6d4r.

Oświetlenie samochodowe to nadzwyczaj ważny element bezpiecznej jazdy pojazdem. Nieodpowiednie ustawienie świateł bądź zaniedbanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie spowodować niebezpieczną sytuację na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Stosowanie najwyższej jakości świateł jest niezbędne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe dzień w dzień musi zagwarantować bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy podróżnych. Jednym z dostawców niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Jakie produkty ma w swojej ofercie polski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajdziemy dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, tylnych oraz bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, OE Industry oferuje też LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, off-road czy agro. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też stosowane przez konkretne służby światła białe i niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które znacznie poprawiają jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają wiele tygodni w podróży. A to ledwie część oferty OE Industry.

OE Industry urzeczywistni każdą wizję klienta

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To kompetentny zespół fachowców gotowy urzeczywistnić pomysł klienta, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, przez budowę prototypu, aż po certyfikację produktu. OE Industry udziela także wsparcia posprzedażowego. Za sprawą budowania doświadczonej kadry fachowców, silnego naciskowi na wszechstronne testowanie najnowszych produktów, a także dokładnych analiz potrzeb odbiorców, OE Industry zyskało pozycję lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Kontakt z nami:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved